topÖDEK KÖYÜ İNTERNET SİTESİ:   AŞIKLAR OZANLAR İSİMLERİ

E-mail:  yonetim@odek-koyu.com Copyright  © Her Hakkı Saklıdır. İzinle sitedeki yazılardan alıntı yapılabilir. Sitedeki yazıların sorumluluğu yazarına aittir.     


 
   

ARAMALIK

06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
 

DOĞ_ÖLM_TAR

AŞIKLAR - OZANLAR İSİMLERİ

DOĞUM-ÖLÜM YERİ

0600-0657

Veysel Karani

Yemen-Sıffın (Küfe)

0650-0750

Hüseyin Gazi

Malatya-Sivas

0670-0755

Eba Müslüm Horasani

Horasan-Fellüce

0680-0740

Battal Gazi –Seyyid Battal Gazi

Malatya-Eskişehir

0700-0778

İbrahim Ethem

Belh-Şam

0700-0805

Behlül Dana

Bağdat Harun Reşit

0857-0922

Hallacı Mansur

Beyza-Sus

1082-1166

Ahmet Yesevi (Hace Ahmet)

Sayram-Yesi

1100-1200

Haki Ata

Yesi-Horasan

1160-1265

Sarı Saltık (Mehmet-Şerif)

Horasan-Silistre

 

 

 

1200-1300

Ali                                                             

 

1200-1300

Şeyh Bedreddin

Konya

1200-1300

Hacım Sultan (Recep)

Horasan-Susuz Uşak

1200-1300

Karaca Ahmet (Gözcü)

Horasan-İznik

1200-1300

Kara Pirvat(Kara Donlu Can Baba)

Hacı Bektaşi Veli Halifesi

1200-1308

Barak Baba

Trakya-Silistre

1207-1273

Mevlana Celaleddini Rumi

Belh Horasan-Konya

1210-1270

Hacı Bektaşi Veli

Nişapur - Hacıbektaş

1238-1300

Taptuk Emre (Emrem Sultan)

Horasan-Eskişehir

1238-1300

Emrem Sultan (Taptık emre)

Horasan-Eskişehir

1238-1320

Yunus Emre

Karaman-Eskişehir

1250-1350

Derviş Cemal

Tunceli Hozat

1272-1332

Aşık Paşa

Kırşehir-Kırşehir

1296-1373

Abdal Musa Sultan

Hoy - Antalya Elmalı

 

 

 

1300-1400

Geyikli Baba

Bursa-Bursa                         

1309-1376

Selman Savacı Cemalettin

Save-Tebriz

1310-1396

Kaygusuz Abdal (Gaybi)

Elmalı-Antalya

1320-1400

Said Emre

Eskişehir-Eskişehir

1340-1418

Nesimi (Seyid) (İmadeddin)

Şirvan-Halep

1345-1398

Kadı Burhanettin (Ahmet)

Kayseri-Sivas

1350-1420

Şeyh Bedreddin

Rumeli-Manisa Aydın

1352-1430

Hacı Bayram Veli

Solfasol - Ankara

1353-1469

Eşrefoğlu(Abdullah Eşrefi Rumi- İzniki)

İznik-İznik

1368-1429

Emir Sultan (Şemseddin Muhammed)

Buhara-Bursa

1400-1500

Agah Dede (Yaşar)

Belgrad

1400-1500

Cafer Dede

İstanbul-İstanbul

1400-1500

Seyit Ali Sultan (Kızıl Deli)

Kırcali-Didimotik

1400-1500

Kızıl Deli Sultan (Seyit Ali Sultan)

Kırcali-Didimotik                    

1400-1505

Cami (Hacı Hasanzade)

Balıkesir-İstanbul

1400-1519

Figani Baba

Şiraz-Meşhed

 

 

 

1400-1521

Hatıfi, Abdullah (Cami akrabası)

Herat-Herat

1403-1451

Muradi (Sultan II.Murat) İstanbul-İstanbul

1404-1500

Gedayi

 

1414-1492

Cami (Molla-Mevlana)

Herat-Herat

1432-1481

Fatih Sultan Mehmet (Avni)

Edirne-Gebze

1440-1516

Dedemoğlu (Balım Sultan)

Kırşehir-Hacıbektaş

1440-1516

Balım Sultan (Hızır Balı)Dedemoğlu

Kırşehir-Hacıbektaş

1440-1516

Hızır Deli (Balım Sultan)

Hacıbektaş-Kırşehir

1441-1501

Ali Şir Nevai

Herat-Herat-Horasan

1447-1512

Adli (II.Beyazit-Veli-)

İstanbul-İstanbul                      

1450-1527

Kalender Abdal (Çelebi)

 

1450-1534

Usuli (Fazlullahi Sani-Nesimi)

Yenice-Vardar-Yunanistan

1450-1535

Hayreti, Mehmet

Yenice Yun.-Vardar

1450-1541

Gül Baba (Cafer)

Merzifon-Budin

1468-1524

Hatayi (Şah İsmail)

Erdebil-Azerbaycan

 

 

 

1468-1524

Şah Hatayi (Şah İsmail)

Erdebil-Azerbaycan

1470-1520

Habibi

Gökçay (Azeri)-İstanbul

1490-1556

Fuzuli (Mehmet)

Hille-Bağdat

1495-1566

Muhibbi (Kanuni Süleyman)

İstanbul-İstanbul

1500-1561

Hasan Dede- Sururi- Şahi)

Horasan-Kalecik-Ankara

1500-1562

Fedayi (Ali Balı)

Edirne-Edirne

1500-1569

Sersem Ali Baba

Kırşehir-Hacıbektaş               

1500-1573

Helaki

Konya-

1500-1575

Pir Sultan Abdal

Banaz-Sivas

1500-1575

Kul Himmet

 Pir Sultanın Yardımcısı

1500-1575

Kul Himmet Üstadım

 Pir Sultanı anan şiirleri

1500-1586

Sani

 

1500-1595

Husrev

 

1500-1597

Şemsi ( Sivaslı Şemseddin) Zile-Sivas

1500-1598

Bosnalı Vahdeti

 

 

 

 

1500-1600

Aşık Garip (Maksud)

 

1500-1600

Azmi

Yerigöğü insü canı yarat

1500-1600

Derun Abdal

Kars-Kars

1500-1600

Hasan Dede (Şeyh Hasan-Pir Hasan)

Horasan-Kalecik Ankara

1500-1557

Hayali (Mehmet)

 Rumeli Yenice-İstanbul             

1500-1600

Köroğlu

Bolu

1500-1600

Kul Hüseyin (Hüseyni)

Rumeli

1500-1600

Kul İbrahim

 

1500-1600

Kurt Mehmet (Kurt Baba)

 

1500-1600

Noksani (Nebiler-Veliler Destanı)

Pir Sultan'ın çağdaşı

1500-1600

Öksüz  Dede -Öksüz Aşık-Öksüz  Ali

Yeniçeri

1500-1600

Pir  Gaip Abdal (Pir Sultan oğlu)

Banaz-Sivas

1500-1600

Pir  Mehmet (Pir Sultan oğlu)

Banaz-Sivas

1500-1600

Seher Abdal

 

1500-1600

Şahi

Diyarbakır

 

 

 

1500-1600

Teslim Abdal

                                                         

1500-1600

Yemini (Derviş Muhammed)

 

1500-1600

Şeyh Hasan (Pir Sultan'ın şeyhidir)

 

 1500-1601

Seyit Seyfi (Seyfullah) (Nizamoğlu)

 İstanbul-İstanbul

1500-1605

Kul Mehmet

 Aydın-Güzelhisar

1500-1605

Ruhi  Osman (Bağdatlı)

Bağdat-Şam

1533-1599

Nevi (Yahya) (Pir Ali oğlu)

Malkara Tekirdağ-İstanbul

1550-

Muhyiddin Abdal

 

1550-1650

Vahdeti  Halil Baba

Dimetoka-Hacıbektaş

1550-1650

Virani

Necef-Kebela

1561-1628

Veysi

Alaşehir Manisa-Üsküp

1572-1635

Nefi Ömer

Erzurum-İstanbul

1600-1700

Abdal Sultan

 

1600-1700

Aşık Hasan (Tamaşvarlı Gazi)

Tamaşvar-

1600-1700

Derviş Mehmet

 

 

 

 

1600-1700

Erçişli Emrah

Erçiş-Van                                      

1600-1700

Everekli Seyrani (Bkz Seyrani)

 

1600-1700

Fakır Edna

 

1600-1700

Geda Musli

 

1600-1700

Kazak Abdal (Ahmet)

Balım Sultana bağlı

1600-1700

Kul Budala

 

1600-1700

Kul Mustafa

 

1600-1700

Kul Nesimi (Ali)

 

1600-1700

Kul Sevindik (Mustafa)

Hekimhan-Hacıbektaş

1600-1700

Aşıkoğlu

 

1600-1700

Alioğlu

 

1600-1716

Gevheri

Kırım-İstanbul

1600-1700

Turabi

                                                        

1606-1679

Karacaoğlan (Hasan)

Toros Türkmeni

1609-1684

Himmeti (Himmet Efendi)

Gice Bolu-İstanbul

 

 

 

1617-1694

Niyazi Mısri (Mısırlı)

Malatya-Limni

1619-1707

Aşık Ömer

Aydın-İstanbul

1650-1736

Azbi, Mustafa

Kütahya-İstanbul

1673-1736

Necip (III. Ahmet Padişah) İstanbul-İstanbul

1700-1761

Şiri Bektaş Çelebi

Kırşehir-Kırşehir

1700-1800

Caferoğlu

 

1700-1800

Derviş Halil (Yeniçerili)

İstanbul-İstanbul

1700-1800

Gurbi (Ahmet)

Bosna-Edirne

1700-1800

İbrahim

Yozgat Bahadın-

1700-1800

Kalbi

                                                         

1700-1800

Kasım Dede

 

1700-1800

Katip

 

1700-1800

Kul Cevri

 

1700-1800

Kul Hasan (Hasan Dede)

Kırıkkale

1700-1800

Kul Himmet Üstadım

 

 

 

 

1700-1800

Kul Şükrü

 

1700-1800

Mahremoğlu

 

1700-1800

Noksani İsmail

Erzurum-Erzurum

1700-1800

Pir  Mehmet Dede (Sücaaddin)

Eskişehir-Seyitgazi

1700-1800

Şemimi

 

1700-1800

Tahir

 

1700-1800

Zeynep Kamil Bacı

İstanbul-İstanbul                   

1700-1800

Sücaaddin (Bkz. Pir Mehmet Dede)

Eskişehir-Eskişehir

1703-1780

İbrahim Hakkı (Erzurumlu)

Hasankale Pasinler-Tillo

1717-1783

Haşim Baba (Seyit Mustafa)

Üsküdar-İstanbul

1717-1783

Üsküdarlı Haşimi (Haşim Baba)

Üsküdar-İstanbul

1719-1809

Sünbülzade Vehbi (Mehmet)

K.maraş-İstanbul

1750-1824

Aşıki - Ahmet 

 Malatya/Arguvan-Kayseri/Ecerli

1750-1818

Kemteri, Hüseyin Ali (Sefil, Dertli,Aşık)

Kale K.-Şarkışla Sivas

1750-1818

Sefil Kemter (Bkz. Kemteri)

Kale K Şarkışla-Sivas

 

 

 

1750-1844

Emrah (Aşık, Erzurumlu Emrah)

Erzurum

1750-1849

Seyrani Ispartalı (Ahmet)

Isparta-

1750-1850

Kul Yusuf (Dadaoğlunun hocası)

Şam_Şam

1750-1850

Pir Ali Rıza Hadi (Pir Mehmet Oğlu)

Eskişehir-Seyit Gazi

1750-1853

Veli (Kul,Aşık,Dede,Derviş, Abdal)

İğdecik Köyü-Şarkışla            

1750-1853

Kul Veli (Bkz. Veli)

İğdecik Köyü-Şarkışla

1765-1830

Suzi (Sivaslı Suzi) Ahmet Saivas-Sivas

1772-1846

Dertli (İbrahim, Bolulu Dertli)Lütfi

Bolu-Ankara

1779-1852

Kusuri

Darende-Malatya

1784-1839

Sadık Baba

Hekimhan-Güvenç Köy

1785-1868

Dadaloğlu (Veli)

Adana-Kozan

1789-1874

Genç Abdal, Genci,Genciya, Güvenç

Eskişehir-İstanbul

1790-1870

Didari

Kayseri-Kayseri

1794-1888

Sırrı Mehmet

Ağrıboz-Tekirdağ

1798-1859

Zihni (Bayburtlu)

Bayburt-Trabzon

1800-1855

Silleli Sururi (Osman)

Sille-İstanbul

1800-1863

Zahmi

Çankırı-Çankırı                      

 

 

 

1800-1869

Muharrem Mahsuni

Mora Yenişehir-

1800-1869

Turabi Dedebaba, Elhac Ali

Ankara-Yanbollu

1800-1879

Perişan Dedebaba, Hafız Ali

Konya-Konya

1800-1887

Gedayi Tokatlı

Tokat-İstanbul

1800-1888

Fenni

Mora Yenişehir-

1800-1889

Derviş Tevfik

İstanbul-İstanbul

1800-1890

İlhami, Ali

Eskişehir-Seyitgazi

1800-1900

Aşık Meydani

Bolu-Gerede

1800-1900

Azbi Baba

 

1800-1900

Bosnavi

Bosna-Rumeli

1800-1900

Ferhat

 

1800-1900

Haki

                                                        

1800-1900

Hakkı

 

1800-1900

Hatifi

Hacıbektaş

1800-1900

İkbal Bacı

Çamlıca Beşiktaş-İst.

 

 

 

1800-1900

İsmail

Zile-Tokat

1800-1900

Kenzi

Kıbrıs-Antalya

1800-1900

Meknuni

 

1800-1900

Mirati

Kalecik-Ankara

1800-1900

Vehbi

Mora

1800-1902

Matlubi

İstanbul-İstanbul

1800-1908

İlhami (Sait)

Kırşehir-İstanbul

1807-1866

Seyrani Everekli (Mehmet)

Everek-Develi

1814-1895

Aşık Figani (Geredeli)

Gerede-Bolu                          

1824-1904

Feryadi, Mehmet (Kul Yusuf)

Zara-Kangal

1824-1904

Kul Yusuf (Feryadi Mehmet)

Zara-Kangal

1825-1883

Tokatlı Nuri

Tokat-Samsun

1832-1911

Ruhsati Mustafa (Cehdi-İcadi)

Deliktaş-Sivas

1832-1912

Ceyhuni (Bkz. Ceyhuni Zileli d.1843)

Zile-Tokat

1835-1916

Edip Harabi (Ahmet Edip Harabi)

İstanbul-İstanbul

 

 

 

1835-1916

Harabi Baba (Ahmet Edip)

İstanbul-İstanbul

1835-1931

Serdari Aşık Hacı

Şarkışla-Sivas

1838-1898

Deli Boran (Kul Boran)

Sarımbey-Çorum

1842-1907

Hilmi Dedebaba, Mehmet Ali

İstanbul-İstanbul

1842-1942

Sakine Bacı

Eskişehir-Seyitgazi

1843-1912

Ceyhuni (Zileli)

Susuz Kars-Çorum Alaca          

1843-1928

Gülsüm Bacı

Tırhala-İstanbul

1845-1915

Celali  (Ahmet)

Bayburt-Tahsini Köyü

1847-1912

Şair Eşref

Manisa-Gelenbe

1848-1930

Mesleki Bekir

Sivas-Deliktaş

1850-1919

Mihrabi Baba

Sütlüce-İstanbul

1850-1921

Agahi Veli

Kılıçcı K._Şarkışla

1850-1924

Cemali Baba (Hasan)

Tekirdağ-

1850-1937

Derdiçok

Elbistan-Maraş

1850-1934

Emine Beyza Bacı

İzmir-Üsküdar

 

 

 

1850-1950

Künci

 

1850-1950

Şehribanu Bacı

Üsküp-Üsküp

1851-1931

Kul Sabri

Hüyük-Şarkışla                         

1855-1940

Fedayi Baba Hüseyin Konaş

Ebemü K.-Amasya

1860-1915

Sümmani (Hasan Hüseyin)

Erzurum-Erzurum

1862-1901

Minhaci (Molla Ali)

Deliktaş-Deliktaş

1863-1928

Pervane ( Aşık Hakkı-Zeynel Abidin)

Tarsus Yenice-Merzifon

1863-1923

Hüsnü Baba

Çanakkale-Kilitbahir

1867-1915

Tevfik Fikret

İstanbul-İstanbul

1868-1948

Rıza Tevfik

Edirne-İstanbul

1873-1956

Aşık Zülali

KARS/SUSKAP-ESKİŞEHİR/ÇİFTELER

1874-1946

Basri Baba

Üsküdar-İstanbul

1875-1950

Vahit Dede Lütfü Salcı

İstanbul-Kırklareli

1879-1950

Aşık Mehmet (Yapıcı)

Konya-Konya

1879-1953

Neyzen Tevfik

Bodrum-İstanbul

1884-1960

Sefil Ali

Özbek köyü-Şabanözü          

 

 

 

1884-1966

Fahir Yusuf Nizamettin Ataer

İstanbul-İstanbul

1885-         

Derviş Ruhullah (Rıfkı)

 

 1889-         

Nihani

 

1892-1989

Meluli (Karaca)

Kötüre k.-Afşin

1894-1973

Aşık Veysel Şatıroğlu

Sivralan-Şarkışla

1894-1973

Şatıroğlu (Aşık Veysel)

Sivas-Şarkışla

1900-         

Aşık Muharrem Yazıcıoğlu

 

1900-          

Bedri Noyan

 

1900-1969

Mehmet Ali Metin

Adana-Adana

1900-1985

Ruhi Su

 

1900-2000

Ali Yılmaz

 

1900-2000

Derviş Ali

 

 

 

 

1900-2000

Noksani Baba

Sivas-Kangal

1900-2000

Şah Turna (Kör)

 

 

 

 

1900-19..

Talibi Coşkun Sivas-Sivas

1902-1981

Aşık Ali İzzet Özkan

Höyük-Şarkışla

1906-2000

Bayburtlu Hicrani Taştan, İlyas-Firuz oğlu

Bayburt-

19061964

Zaralı Halil Söyler (İnce Halil)

Zara-Zara

1907-1942
Aşık Hüseyin
Sivas/Şarkışla- Şarkışla/Ağacakışla

1909-19..   

Aşık Nimri Dede Elazığ/Nimri-Elazığ/Pınarlar

1911-1990

Süleyman Temeltaş Sivas -Kangal-Örencik Köyü

1913-1984

Aşık Muharrem Ertaş

Yağmurluoba-Kırşehir

1915-2000

Ümmani Can (Yakup)

Tortum-Erzurum

1918-1969

Müdami –Posoflu Aşık Müdami (Sabit Ataman)

Kars-Posof

1920-1976

İbreti Aşık (Hıdır Gürel)

Kayseri/Sarız-İstanbul

1925-1984

Davut Sulari (Ağbaba)

Erzurum-Erzurum

1926-1993

Aşık Nesimi Çimen

Divriği-Sivas

1926-            

Ümit Yaşar Oğuzcan

Tarsus

1927-2003

Asım Bezirci

Erzincan-Sivas                      

1928-1993

Devrani

Hüyük-Şarkışla

 

 

 

1928-

Zülfikar Divani

Tekirdağ-Şarköy-Tepeköy

1930-            

HüseyinÇırakman(AşıkHüseyin)

Çorum/Sungurlu- 

1930-2000

Aşık İhsani

 Diyarbakır

1932-1971

Aşık Kul Ahmet (Bkz.Kul Ahmet)

Pazarcık Bozlar-Ankara

1934-2001

Kul Cevri-Aşık Cevri(Nejat  Birdoğan)

Kars-İstanbul 

1934-1968

Aşık Ferrahi

Ceyhan Kıvıklı-Adana

1937-1983

Aşık Feyzullah Çınar

Sivas-Ankara                         

1938-2002

Aşık Mahsuni

K.Maraş-Hacıbektaş

   1938- 2006          

Ali Ekber Çiçek Erzincan - İstanbul

1938-           

Mahmur Erdal Sivas/Divriği/Çamşık

1940-          

Aşık Sefil Gülhani (Mehmet Kargı) Sivas/Gürün-Şeref Köyü

1940-2001

Sabri Orak (Hüdai)

Kahramanmaraş Göksun

1943-1985

Bulut (Abdülkadir)

Anamur-İstanbul

1943-          

Yoksul Derviş (Aşık Yoksul Derviş) ŞEMŞEDDİN KUBAT

Afyonkarahisar-Emirdağ

1944-           

Ali Kızıltuğ

Divriği-Ankara

1948-1993

Muhlis Akarsu

Sivas-Sivas

1948-1993

Aşık Nesimi Çimen

Divriği-Sivas

 

 

 

1950-       

Aşık Şah Turna Sivas/Gürün

1959-2004

Aşık Kasım Karşı Sivas Divriği-Ankara

1964-           

Sait Küçük (Bkz.Sadık Miskini )

 Kağızman -                                  

21           

Abdal Dede

 

 

Abuzer Gaffari

 

 

Ali Dede Baba

 

 

Arif

 

 

Asım Baba (Bkz.Kerim Asım Nazillili)

Nazilli-Nazilli

 

Askeri

 

 

Asri

 

  Aşık Pünhani (Üzeyir) Öksüz (Yetim) Aşık

 

Aşıki

 

 

Aşık Sulhi

 

 

Aşık Umman

 

 

Azizi

 

 

 

 

 

Baba Mansur

 

 

Bahreddin

 

 

Berani

 

 

Budala

                                                   

 

Cafer

 

 

Cefai

 

 

Cücük Baba

 

 

Derviş Sezayi

 

 

Deryabi

 

 

Dertli Kazım

 

 

Dertli Kerem

 

 

Derviş Ahmet

 

 

Derviş Ali

 

 

Derviş Haydar

 

 

Derviş Muhammet (Yemini)

 

 

 

 

 

Er Mustafa

 

 

Fakiri

 

 

Feyzi

 

 

Gulami

 

 

Gündeşlioğlu

                                             

 

Güneren (Ahmet Rindi)

 

 

Hasan Paşa

 

 

Hasreti

 

 

Hicabi

 

 

Hıdır Abdal

 

 

Hitabi

 

 

İsmail

 

 

İrfani

 

 

Kalender Baba

 

 

Kara Hacı

 

 

 

 

 

Kemter Himmet

 

 

Kerim Asım Baba (Nazillili)

Nazilli-Nazilli

 

Kızıl Hüseyin

 

 

Koca Seyit

 

 

Köse Seyit

 

 

Kuddusi

                                                           

 

Kul Abdi

 

 

Kul İsmail

 

 

Kul Safi

 

 

Kul Sevindik (Bkz. Mustafa)

 

 

Kul Seyyah

 

 

Kul Siyah

 

 

Kurt Baba (Bkz. Kurt Mehmet)

 

 

Kurt Mehmet (Kurt Baba)

 

 

Lahmade

 

 

 

 

 

Mehmet Fahri Baba (Kırklarelili)

 

 

Mesruri

 

 

Mirati

 

 

Muhtar Balcıoğlu

 

 

Münire Bacı (İstanbullu)

İstanbul-İstanbul

 

Naciye Bacı (İstanbullu)

İstanbul-İstanbul

 

Nazillili (Bkz.Kerim Asım Baba)

Nazilli-Nazilli                                   

 

Nemayi

 

 

Nevayi

 

 

Nizami

 

 

Nutki

 

 

Öksüz Kul Himmet

 

 

Özcan Baba

 

 

Pehlül Divane

 

  Pünhai (Üzeyir) Öksüz (Yetim) Aşık

 

 

 

 

Piri

 

 

Pir Cemal

 

 

Pir Seyit

 

 

Sadık Abdal

 

  Sadık Miskini (Bkz. Sait Küçük)  

 

Safi - Şeyh Safi

 

 

Sefil Abdal

 

 

Sefil Kul Himmet

                                             

 

Sefil Mehmet

 

 

Sefil Öksüz

 

 

Senem Bacı (Kör)

 

 

Sersem Abdal

 

 

Seyit Namçık

 

 

Seyit Süleyman

 

 

Seyit Zebun

 

 

 

 

 

Sıtki

 

 

Sultan Melek (Melik)

 

 

Sultan Muhammet

 

 

Sultan Samuli

 

 

Sultan Senem

 

 

Sultan Veli

 

 

Suna Sultan

 

 

Şeyh Ahmet Dede

 

 

Şeyh Çoban

                                             

 

Şeyhoğlu

 

 

Şir’i

 

 

Şükrü Metin Baba

 

  Üzeyir Pünhani Öksüz (Yetim) Aşık

 

Virani Abdal

 

 

Visali

 

 

 

 

 

Yalıncak Sefil

 

 

Zafi

 

 

Zahmeti

 

 

Zekayi

 

 

Zuhuri

 

                                     

ARAMALIK

06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
 

KAYNAKLAR  "Aşıklar ve Ozanlardan Seçme Şiirler”  Sayfasında görülebilir. 

NOT: İsimleri buradaki listede olmayan Aşıklarımızın isimlerini bu listeye almak için lütfen e-mail adresine bildiriniz.


HAZIRLAYAN: İbrahim Acun

Email:   ibrahimacun@ttmail.com

             ibrahimacun@yahoo.com

 

 bottom

 

 

 

 

 

 

 


 

 
 E-mail: yonetim@odek-koyu.com
 Bu sayfanın son güncelleme tarihi: 08-12-2014

 bottom