top
ÖDEK KÖYÜ İNTERNET SİTESİ:   SİTE İŞLEYİŞ KURALLARI

E-mail: mailadmin@odek-koyu.com  Copyright  © Her Hakkı Saklıdır. İzinle sitedeki yazılardan alıntı yapılabilir. Sitedeki yazıların sorumluluğu yazarına aittir.                             ÖDEK KÖYÜ İNTERNET SİTESİ VE FORUM KURALLARI     

          Ödek Köyü İnternet Sitesi ve Forum Sayfalarına girenler aşağıdaki Kuralları peşinen kabul etmiş sayılırlar:

 1. Ödek Köyü İnternet sitesi ve Forum'un işleyişine dair kurallar, "Yasalar" ve "İnsan Hakları"na aykırı olamaz.

 2. Site ve Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajları her zaman değiştirme ve/veya silme hakkına sahiptir. 

 3. Site ve Forum Sayfalarında hiç kimsenin özel hayatı, ailesi, meskeni veya yazışması hususlarında keyfi karışmalara, şeref ve şöhretine karşı tecavüzlere maruz bırakacak yazılara ve resimlere asla yer verilemez.

 4. Ödek ile ilgili olsun, olmasın veya başka bir konuda hiç bir şekilde insanları incitecek başlık açılması ve konu içerisinde yazı yazılması, gönderme yapılması ve imada bulunulması yasaktır. Uymayanların yazıları yayından çıkartılır.

 5. Site ve Forum içerisinde insanları küçültücü, tehdit edici, kin ve düşmanlık yaratıcı, örf ve ananelere aykırı, din ve mezhep ayrımı güden, dil, ırk, cinsiyet, varsıllık, eğitim v.b. ayrıma yönelik mesajlar göndermek kesinlikle yasaktır.

 6. Site ve Forum yöneticilerini, kullanıcılarını veya ziyaretçileri veyahut üçüncü şahısları küçümser davranışlarda ve imalarda bulunmak, hakaret etmek ve bu yolda yazılar yazmak kesinlikle yasaktır.

 7. Site ve Forum'da siyasi içerikli yazı, siyasi propaganda , genel ahlaka ve adaba aykırı küfürlü ya da argo kabul edilen yazılar asla yazılamaz.

 8. Forum içinde profilde yada eklenmiş olarak politika, suç örgütü veya bir partinin simgesi olan fotoğraf ve amblem, logolar v.b.temsili kesinlikle kullanılamaz.

 9. Forum kullanıcıları yazılarının içerik ve üslubuna dikkat etmeleri mecburiyeti vardır.

 10. Sitede ve Forum sayfalarında küfür veya hakaret içeren, adaba aykırı, porno fotoğraf, filim, örgüt ve parti logosu içeren avatar ve imza kullanmak yasaktır.

 11. Forumda suçu ve suçluyu övücü nitelikli bir beyan, yazı, resim, karikatür, filama v.b.yazı ve imajlara yer verilemez.

 12. Forum içinde ticaret yapmak, ticari amaçlı yazı ve reklama yönelik resim v.b.belge yayınlamak yasaktır.

 13. Kişisel tartışma şekline dönüşen konular yöneticiler tarafından kapatılır ve yazıları silinir.

 14. Site ve Forum Kuralları Yönetim tarafından her zaman değiştirilebilir. Değiştikten sonra hüküm hemen yürürlüğe girer. Kullanıcıların ben görmedim, okumadım deme hakları yoktur ! Hukuki ve cezai sorumluluk yazarına aittir.

 15. Sitemizde sizlere sunulan hizmetlerin kolaylıkla hazırlanmadığının bilinmesini sizlere duyurur ve harcanan emeğe saygı gösterilmesini ve bu Siteyi ve Forum Sayfalarını Köyümüz ve dünya insanlığının yararları gözetilerek kullanılmasını ve esirgenmesini önemle rica ederiz.


        www.odek-koyu.com yönetimi
                       


E-mail: mailadmin@odek-koyu.com

             ibrahimacun@yahoo.com

             ibrahimacun@ttmail.com

 Bu sayfanın son güncelleme tarihi: 28-12-2008

 

    


 
bottom